HSMD-C120
Numărul produsului DigiKey
516-HSMD-C120TR-ND - Bandă și mosor (TR)
516-HSMD-C120CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-HSMD-C120DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HSMD-C120
Descriere
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD R/A
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu 604nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 2-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
HSMD-C120 Modele
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
155°
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
605nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
2-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,00mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară bombată
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,60mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,2V