HSMA-C120
Numărul produsului DigiKey
516-2486-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2486-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2486-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HSMA-C120
Descriere
LED AMBER CLEAR CHIP SMD R/A
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Culoarea chihlimbarului 592nm Indicație cu leduri – discretă 1,9V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
HSMA-C120 Modele
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
155°
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
595nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,00mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară bombată
Înălțime (Max)
0,60mm
Dimensiune lentilă
1,20mm x 0,60mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,9V