HCPL-3150-060E
Numărul produsului DigiKey
HCPL-3150-060E-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HCPL-3150-060E
Descriere
OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DVR 8DIP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600mA Driver poartă Cuplă optică 3750Vrms 1 Canal 8-DIP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HCPL-3150-060E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire maximă
600mA
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,5V
Ambalaj
Tub
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
25 mA
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare ieșire
15V – 30V
Tehnologie
Cuplă optică
Grad
Număr de canale
1
Calificare
Tensiune - Izolație
3750Vrms
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
15kV/µs
Tip montare
Orificiu străpuns
Întârziere propagare tpLH/tpHL (Max)
500ns, 500ns
Pachet/cutie
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Distorsiune lățime impuls (Max)
300ns
Pachet dispozitiv furnizor
8-DIP
Timp de creștere/scădere (tipic)
100ns, 100ns
Agenție de aprobare
CSA, IEC/EN/DIN, UR
Curent - Ridicat, scăzut la ieșire
500mA, 500mA