HCNW2611-500E
Numărul produsului DigiKey
516-2474-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2474-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2474-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCNW2611-500E
Descriere
OPTOISOLTR 5KV OPEN COLL 8-DIP
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optoizolator ieșire logică 10MBd Colector deschis, Tip Schottky 5000Vrms 1 Canal 15kV/µs CMTI Aripă gen „pescăruș” 8-DIP
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rată date
10MBd
Producător
Broadcom Limited
Întârziere propagare tpLH/tpHL (Max)
100ns, 100ns
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Timp de creștere/scădere (tipic)
24ns, 10ns
Stare piesă
Activ
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,64V
Număr de canale
1
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
20mA
Intrări - Latura 1/Latura 2
1/0
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Tensiune - Izolație
5000Vrms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
15kV/µs
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip intrare
DC
Pachet/cutie
8-SMD, Aripă gen „pescăruș”
Tip ieșire
Colector deschis, Tip Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
Aripă gen „pescăruș” 8-DIP
Curent - Ieșire/Canal
50 mA