ASMT-RF45-AN002
Numărul produsului DigiKey
516-2522-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2522-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2522-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASMT-RF45-AN002
Descriere
LED YLW-GRN DIFFUSED 0603 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Galben-verde 573nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0603 (1608 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ASMT-RF45-AN002 Modele
Atributele produsului
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
145°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
574nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Alb
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,45mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V