ASMT-BR20-AS000
Numărul produsului DigiKey
516-2945-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2945-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2945-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASMT-BR20-AS000
Descriere
LED RED CLEAR SMD
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 626nm Indicație cu leduri – discretă 2V 1209 (3224 metric)
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
15°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
635nm
Configurație
Standard
Caracteristici
Culoare lentilă
Incolor
Pachet/cutie
1209 (3224 metric)
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
3,20mm L x 2,40mm l
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară bombată
Înălțime (Max)
2,40mm
Dimensiune lentilă
1,80mm diam.
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V