ACPL-M60L-500E
Numărul produsului DigiKey
516-2220-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2220-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2220-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACPL-M60L-500E
Descriere
OPTOISOLTR 3.75KV OPEN COLL 5-SO
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Optoizolator ieșire logică 15MBd Colector deschis, Tip Schottky 3750Vrms 1 Canal 10kV/µs CMTI 5-SO
Modele EDA/CAD
ACPL-M60L-500E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Rată date
15MBd
Producător
Broadcom Limited
Întârziere propagare tpLH/tpHL (Max)
75ns, 75ns
Digi-Reel®
Timp de creștere/scădere (tipic)
24ns, 10ns
Stare piesă
Activ
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,5V
Număr de canale
1
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
20mA
Intrări - Latura 1/Latura 2
1/0
Tensiune - Alimentare
2,7V – 3,6V, 4,5V – 5,5V
Tensiune - Izolație
3750Vrms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Imunitate curent tranzitoriu mod comun (Min)
10kV/µs
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip intrare
DC
Pachet/cutie
6-SOIC (0,173", 4,40mm lățime), 5 derivații
Tip ieșire
Colector deschis, Tip Schottky
Pachet dispozitiv furnizor
5-SO
Curent - Ieșire/Canal
50 mA