ACPL-247-500E
Numărul produsului DigiKey
516-2466-2-ND - Bandă și mosor (TR)
516-2466-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
516-2466-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACPL-247-500E
Descriere
OPTOISOLATOR 3KV 4CH TRANS 16-SO
Descriere detaliată
Optoizolator Tranzistor Ieșire 3000Vrms 4 Canal 16-SO
Modele EDA/CAD
ACPL-247-500E Modele
Tensiune - Ieșire (Max)
80V
Curent - Ieșire/Canal
50mA
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,2V
Număr de canale
4
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50 mA
Tensiune - Izolație
3000Vrms
Saturație Vce (Max)
400mV
Raport transfer curent (Min)
100% la 5mA
Temperatură de funcționare
-55°C – 110°C
Raport transfer curent (Max)
600% la 5mA
Pachet/cutie
16-SOIC (0,173", 4,40mm lățime)