VM800C43A-D
Numărul produsului DigiKey
768-1200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
VM800C43A-D
Descriere
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Rezistent Modul de afișare grafic LCD Transmisiv Roșu, Verde, Albastru (RGB) TFT – color SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Retroiluminare
Led - alb
Producător
Bridgetek Pte Ltd.
Pixeli puncte
480 x 272
Ambalaj
Cutie
Interfață
SPI
Stare piesă
Activ
Culori grafică
Roșu, Verde, Albastru (RGB)
Tip afișare
TFT – color
Culoare de fundal
Mod afișare
Transmisiv
Dimensiune puncte
Ecran tactil
Rezistent
Pas puncte
Dimensiune diagonală ecran
4,3" (109,22mm)