ZV40K2220102NIR1HT
Numărul produsului DigiKey
118-ZV40K2220102NIR1HTTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-ZV40K2220102NIR1HTCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-ZV40K2220102NIR1HTDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZV40K2220102NIR1HT
Descriere
VARISTOR 68V 1KA 2220
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
68 V 1 kA Varistor 1 Circuit Montare pe suprafață, MLCV 2220 (5750 metric)
Categorie
Curent - Supratensiune
1 kA
Producător
Bourns Inc.
Energie
9,2J
Serie
Număr de circuite
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
2200 pF @ 1 kHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Volți c.a. maxim
40 V
Caracteristici
Volți c.c. maxim
56 V
Tip montare
Montare pe suprafață, MLCV
Tensiune varistor (Min)
54.4 V
Pachet/cutie
2220 (5750 metric)
Tensiune varistor (tipică)
68 V
Număr produs de bază
Tensiune varistor (Max)
74.8 V