WS3M33R0J
Numărul produsului DigiKey
WS3M33R0JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
WS3M33R0JTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
WS3M33R0J
Descriere
RES 33 OHM 5% 3W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
33 Ohms ±5% 3W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Rezistență la impuls, Siguranță Bobinat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WS3M33R0J Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,217" diam. x 0,610" L (5,50mm x 15,50mm)