WS2M1500J
Numărul produsului DigiKey
WS2M1500JCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
WS2M1500JTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
WS2M1500J
Descriere
RES 150 OHM 5% 2W AXIAL
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
150 Ohms ±5% 2W Rezistență axială Axial Înveliș de rezistență la foc, Rezistență la impuls, Siguranță Bobinat
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
WS2M1500J Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±200ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C
Serie
Pachet/cutie
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Pachet dispozitiv furnizor
Axial
Stare piesă
Activ
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. x 0,453" L (5,00mm x 11,50mm)