TBU-DT085-500-WH | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TBU-DT085-500-WH |
Descriere | SURGE SUPP TBU DL 500MA 850V SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 29 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI de protecție la supratensiune 850V Comutator intern 4-DFN (5x5) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TBU-DT085-500-WH Modele |
Categorie | Număr de circuite 2 |
Producător Bourns Inc. | Aplicații Ethernet |
Serie | Tip montare Montare pe suprafață |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor 4-DFN (5x5) |
Tensiune - Fixare 850V | Tensiune - De lucru 425V |