TBU-DT085-100-WH
Numărul produsului DigiKey
TBU-DT085-100-WHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TBU-DT085-100-WHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TBU-DT085-100-WHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TBU-DT085-100-WH
Descriere
SURGE SUPP TBU DL 100MA 850V SMD
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI de protecție la supratensiune 850V Comutator intern 4-DFN (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TBU-DT085-100-WH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de circuite
2
Producător
Bourns Inc.
Aplicații
Ethernet
Serie
Tip montare
Montare pe suprafață
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 4-VDFN
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
4-DFN (5x5)
Tensiune - Fixare
850V
Tensiune - De lucru
425V