SSD-1000A-C
Numărul produsului DigiKey
118-SSD-1000A-C-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SSD-1000A-C
Descriere
CURRENT SENSOR 1000A
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 1000A 1 Canal Senzor de curent Bidirecțional Modul
Categorie
Liniaritate
±0,1%
Prod.
Acuratețe
±0,1%
Serie
Tensiune - Alimentare
24V – 60V
Ambalaj
Vrac
Timp de răspuns
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
55mA (tipic)
Pentru măsurare
DC
Temperatură de funcționare
-40°C – 115°C