SRU2013-6R8Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRU2013-6R8YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRU2013-6R8YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRU2013-6R8YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRU2013-6R8Y
Descriere
FIXED IND 6.8UH 800MA 330 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.8 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 800 mA Max. 330mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRU2013-6R8Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 330mOhm
Prod.
Q la frecvență
10 la 7,96MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
60MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±30%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,110" L x 0,110" l (2,80mm x 2,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
600mA
Înălțime - Montat (Max)
0,059" (1,50mm)