SRR4018-3R3Y
Numărul produsului DigiKey
SRR4018-3R3YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRR4018-3R3YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRR4018-3R3YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRR4018-3R3Y
Descriere
FIXED IND 3.3UH 1.95A 65 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.95 A Max. 65mOhm 1919 (4848 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRR4018-3R3Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 65mOhm
Prod.
Q la frecvență
8 la 7,96MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
61MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1919 (4848 metric)
Toleranță
±30%
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,189" L x 0,189" l (4,80mm x 4,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,8A
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)