SRR1280-121K
Numărul produsului DigiKey
SRR1280-121KTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRR1280-121KCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRR1280-121KDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRR1280-121K
Descriere
FIXED IND 120UH 1.95A 200 MOHM
Descriere detaliată
120 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.95 A Max. 200mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
SRR1280-121K Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 200mOhm
Prod.
Q la frecvență
16 la 796kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
4,3MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±10%
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,492" l (12,50mm x 12,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,95A
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)