SRR1280-120M
Numărul produsului DigiKey
SRR1280-120MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRR1280-120MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRR1280-120MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRR1280-120M
Descriere
FIXED IND 12UH 5.6A 28 MOHM SMD
Descriere detaliată
12 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5.6 A Max. 28mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
SRR1280-120M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 28mOhm
Prod.
Q la frecvență
26 la 2,52MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
15MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,492" l (12,50mm x 12,50mm)
Curent - Saturație (Isat)
6,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,315" (8,00mm)