SRP7050TA-100M
Numărul produsului DigiKey
SRP7050TA-100MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP7050TA-100MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP7050TA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP7050TA-100M
Descriere
FIXED IND 10UH 4A 69 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4 A Max. 69mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
SRP7050TA-100M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 69mOhm
Prod.
Q la frecvență
15 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
15MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,287" L x 0,260" l (7,30mm x 6,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
7,5A
Înălțime - Montat (Max)
0,197" (5,00mm)