SRP7050TA-100M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SRP7050TA-100M |
Descriere | FIXED IND 10UH 4A 69 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 4 A Max. 69mOhm Non-standard |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SRP7050TA-100M Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 69mOhm |
Prod. | Q la frecvență 15 la 100kHz |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 15MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 150°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,287" L x 0,260" l (7,30mm x 6,60mm) |
Curent - Saturație (Isat) 7,5A | Înălțime - Montat (Max) 0,197" (5,00mm) |