SRP4020TA-100M
Numărul produsului DigiKey
SRP4020TA-100MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP4020TA-100MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP4020TA-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP4020TA-100M
Descriere
FIXED IND 10UH 1.8A 243 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.8 A Max. 243mOhm 2-SMD
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP4020TA-100M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 243mOhm
Prod.
Q la frecvență
10 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
19MHz
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Pachet/cutie
2-SMD
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,175" L x 0,160" l (4,45mm x 4,06mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,3A
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)