SRP3020TA-1R5M
Numărul produsului DigiKey
SRP3020TA-1R5MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP3020TA-1R5MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP3020TA-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP3020TA-1R5M
Descriere
FIXED IND 1.5UH 3.8A 50 MOHM SMD
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3.8 A Max. 50mOhm 2-SMD –
Modele EDA/CAD
SRP3020TA-1R5M Modele
Q la frecvență
10 la 100kHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
54MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
4A
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 50mOhm