SRP3012TA-R47M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SRP3012TA-R47M |
Descriere | FIXED IND 470NH 5A 30 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 25 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 470 nH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5 A Max. 30mOhm 2-SMD – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SRP3012TA-R47M Modele |
Categorie | Q la frecvență – |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță 107MHz |
Serie | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Inductanță | Pachet/cutie 2-SMD |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor 2-SMD |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm) |
Curent - Saturație (Isat) 7,2A | Înălțime - Montat (Max) 0,047" (1,20mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 30mOhm |