SRP3012TA-R47M
Numărul produsului DigiKey
SRP3012TA-R47MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP3012TA-R47MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP3012TA-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP3012TA-R47M
Descriere
FIXED IND 470NH 5A 30 MOHM SMD
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5 A Max. 30mOhm 2-SMD –
Modele EDA/CAD
SRP3012TA-R47M Modele
Frecvență - Auto-rezonanță
107MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
7,2A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 30mOhm