SRP3012TA-3R3M
Numărul produsului DigiKey
SRP3012TA-3R3MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP3012TA-3R3MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP3012TA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP3012TA-3R3M
Descriere
FIXED IND 3.3UH 2A 210 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 2 A Max. 210mOhm 2-SMD –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP3012TA-3R3M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
40MHz
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Caracteristici
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
2-SMD
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,138" L x 0,126" l (3,50mm x 3,20mm)
Curent - Saturație (Isat)
3,1A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 210mOhm