SRP2512-1R0M
Numărul produsului DigiKey
SRP2512-1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP2512-1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP2512-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP2512-1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 3.4A 49 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 3.4 A Max. 49mOhm 1008 (2520 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP2512-1R0M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 49mOhm
Prod.
Q la frecvență
39 la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
3,4A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)