SRP2012TMA-2R2M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP2012TMA-2R2MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP2012TMA-2R2MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP2012TMA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP2012TMA-2R2M
Descriere
FIXED IND 2.2UH 2.5A 126 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat – Inductor 2.5 A Max. 126mOhm 0806 (2016 metric) Flat Wire
Categorie
Q la frecvență
10 la 1MHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
40MHz
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Tip
Caracteristici
Flat Wire
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,7A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 126mOhm