SRP2010-2R2M
Numărul produsului DigiKey
SRP2010-2R2MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP2010-2R2MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP2010-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP2010-2R2M
Descriere
FIXED IND 2.2UH 1.7A 150 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 1.7 A Max. 150mOhm 0806 (2016 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP2010-2R2M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 150mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0806 (2016 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,9A
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)