SRP1038CC-150M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP1038CC-150MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP1038CC-150MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP1038CC-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1038CC-150M
Descriere
FIXED IND 15UH 6.3A 45 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 µH Ecranat Bobinat Inductor 6.3 A Max. 45mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 45mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
9MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
10A
Mărime/Dimensiune
0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)