SRP1038C-1R0M
Numărul produsului DigiKey
SRP1038C-1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP1038C-1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP1038C-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1038C-1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 20A 4 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 20 A Max. 4mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 4mOhm
Prod.
Q la frecvență
15 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
45MHz
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
39A
Mărime/Dimensiune
0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)