SRP1038A-1R0M
Numărul produsului DigiKey
SRP1038A-1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRP1038A-1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRP1038A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1038A-1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 18 A Max. 3,3mOhm Non-standard –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRP1038A-1R0M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Q la frecvență
20 la 100kHz
Prod.
Frecvență - Auto-rezonanță
47MHz
Serie
Valori nominale
AEC-Q200
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
36A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)
Ecranare
Ecranat
Număr produs de bază
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 3,3mOhm