SRP1038A-1R0M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SRP1038A-1R0M |
Descriere | FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 27 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 18 A Max. 3,3mOhm Non-standard – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SRP1038A-1R0M Modele |
Categorie | Q la frecvență 20 la 100kHz |
Prod. | Frecvență - Auto-rezonanță 47MHz |
Serie | Valori nominale AEC-Q200 |
Stare piesă Activ | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Caracteristici – |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie Non-standard |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor – |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,433" L x 0,394" l (11,00mm x 10,00mm) |
Curent - Saturație (Isat) 36A | Înălțime - Montat (Max) 0,157" (4,00mm) |
Ecranare Ecranat | Număr produs de bază |
Rezistență c.c. (DCR) Max. 3,3mOhm |