SRP1024HMCT-75NM
Numărul produsului DigiKey
118-SRP1024HMCT-75NMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP1024HMCT-75NMCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP1024HMCT-75NMDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1024HMCT-75NM
Descriere
FIXED IND 75NH 50A 0.4 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
75 nH Ecranat Turnat Inductor 50 A 0,4mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
0,4mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
65A
Mărime/Dimensiune
0,417" L x 0,157" l (10,60mm x 4,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,094" (2,40mm)