SRP0612F-1R5M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP0612F-1R5MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP0612F-1R5MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP0612F-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP0612F-1R5M
Descriere
FIXED IND 1.5UH 6.1A 32.8 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 6.1 A Max. 32,8mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 32,8mOhm
Prod.
Q la frecvență
10 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
35MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
9A
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,240" l (6,10mm x 6,10mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)