SRP0610F-R68M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP0610F-R68MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP0610F-R68MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP0610F-R68MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP0610F-R68M
Descriere
FIXED IND 680NH 7A 25.2 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
680 nH Ecranat Turnat Inductor 7 A Max. 25,2mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 25,2mOhm
Prod.
Q la frecvență
10 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
68MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
9A
Mărime/Dimensiune
0,240" L x 0,240" l (6,10mm x 6,10mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)