SRP0512F-1R0M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP0512F-1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP0512F-1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP0512F-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP0512F-1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 7A 24 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 7 A Max. 24mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 24mOhm
Prod.
Q la frecvență
10 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
60MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
10A
Mărime/Dimensiune
0,213" L x 0,201" l (5,40mm x 5,10mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)