SRP0412F-R47M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP0412F-R47MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP0412F-R47MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP0412F-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP0412F-R47M
Descriere
FIXED IND 470NH 8.5A 15 MOHM SMD
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Turnat Inductor 8.5 A Max. 15mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15mOhm
Prod.
Q la frecvență
10 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
88MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
11,5A
Mărime/Dimensiune
0,169" L x 0,161" l (4,30mm x 4,10mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)