SRP0412F-1R5M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP0412F-1R5MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP0412F-1R5MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP0412F-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP0412F-1R5M
Descriere
FIXED IND 1.5UH 5.5A 37.8 MOHM
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 5.5 A Max. 37,8mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 37,8mOhm
Prod.
Q la frecvență
10 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
45MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6,2A
Mărime/Dimensiune
0,169" L x 0,161" l (4,30mm x 4,10mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)