SRP0312F-R47M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP0312F-R47MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP0312F-R47MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP0312F-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP0312F-R47M
Descriere
FIXED IND 470NH 7.3A 17.6 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 nH Ecranat Turnat Inductor 7.3 A Max. 17,6mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 17,6mOhm
Prod.
Q la frecvență
5 la 100kHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
108MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
8A
Mărime/Dimensiune
0,130" L x 0,122" l (3,30mm x 3,10mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)