SRP0310F-3R3M
Numărul produsului DigiKey
118-SRP0310F-3R3MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRP0310F-3R3MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRP0310F-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP0310F-3R3M
Descriere
FIXED IND 3.3UH 2.2A 160 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Turnat Inductor 2.2 A Max. 160mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 160mOhm
Prod.
Q la frecvență
5 la 100MHz
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
33MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
2,3A
Mărime/Dimensiune
0,130" L x 0,122" l (3,30mm x 3,10mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)