SRF7035A-301Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF7035A-301YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF7035A-301YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF7035A-301YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF7035A-301Y
Descriere
CMC 4UH 5A 2LN 300OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 300 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
80V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
300 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,236" l (7,00mm x 6,00mm)
Inductanță la frecvență
4 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,138" (3,50mm)
Valoare nominală curent (Max)
5A
Pachet/cutie
Orizontal, Derivație J 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm