SRF4532-101Y
Numărul produsului DigiKey
SRF4532-101YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRF4532-101YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRF4532-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF4532-101Y
Descriere
CMC 100UH 200MA 2LN 5 KOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 5 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 8,9Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRF4532-101Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie semnal
Caracteristici
Număr de linii
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
5 kOhms @ 10 MHz
Mărime/Dimensiune
0,177" L x 0,126" l (4,50mm x 3,20mm)
Inductanță la frecvență
100 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,118" (3,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
200mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
8,9Ohm