SRF3216-900Y
Numărul produsului DigiKey
SRF3216-900YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRF3216-900YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRF3216-900YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF3216-900Y
Descriere
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRF3216-900Y Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
Bourns Inc.
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
90 Ohms @ 100 MHz
Înălțime (Max)
0,087" (2,20mm)
Valoare nominală curent (Max)
400mA
Pachet/cutie
Orizontal, Placă pentru PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V