SRF1360-600Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF1360-600YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF1360-600YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF1360-600YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF1360-600Y
Descriere
IND,12.4X10.2X5.4MM,60UH35%,2A
Descriere detaliată
60 µH @ 100 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 600 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 65mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Număr de linii
2
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,488" L x 0,402" l (12,40mm x 10,20mm)
Inductanță la frecvență
60 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,224" (5,70mm)
Valoare nominală curent (Max)
2A
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
65mOhm