SRF1360-501Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF1360-501YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF1360-501YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF1360-501YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF1360-501Y
Descriere
IND,12.4X10.2X5.4MM,500UH35%,0.4
Descriere detaliată
500 µH @ 100 kHz 4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 1.2 kOhms @ 40 MHz 400mA DCR 300mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Impedanță la frecvență
1.2 kOhms @ 40 MHz
Mărime/Dimensiune
0,488" L x 0,402" l (12,40mm x 10,20mm)
Inductanță la frecvență
500 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,224" (5,70mm)
Valoare nominală curent (Max)
400mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
300mOhm