SRF1360-101Y
Numărul produsului DigiKey
118-SRF1360-101YTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF1360-101YCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF1360-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF1360-101Y
Descriere
IND,12.4X10.2X5.4MM,100UH35%,0.7
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH @ 100 kHz 4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 300 Ohms @ 50 MHz 700mA DCR 100mOhm
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
50V
Producător
Bourns Inc.
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Caracteristici
Număr de linii
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
300 Ohms @ 50 MHz
Mărime/Dimensiune
0,488" L x 0,402" l (12,40mm x 10,20mm)
Inductanță la frecvență
100 µH @ 100 kHz
Înălțime (Max)
0,224" (5,70mm)
Valoare nominală curent (Max)
700mA
Pachet/cutie
Orizontal, 8 contacte pentru PCB
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
100mOhm