SRF1360-101Y | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SRF1360-101Y |
Descriere | IND,12.4X10.2X5.4MM,100UH35%,0.7 |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 100 µH @ 100 kHz 4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 300 Ohms @ 50 MHz 700mA DCR 100mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Valoare nominală tensiune - C.c. 50V |
Producător Bourns Inc. | Valoare nominală tensiune - C.a. – |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Agenție de aprobare – |
Tip filtru – | Caracteristici – |
Număr de linii 4 | Tip montare Montare pe suprafață |
Impedanță la frecvență 300 Ohms @ 50 MHz | Mărime/Dimensiune 0,488" L x 0,402" l (12,40mm x 10,20mm) |
Inductanță la frecvență 100 µH @ 100 kHz | Înălțime (Max) 0,224" (5,70mm) |
Valoare nominală curent (Max) 700mA | Pachet/cutie Orizontal, 8 contacte pentru PCB |
Rezistență c.c. (DCR) (Max) 100mOhm | Număr produs de bază |