SRF1280-221M
SRF1280-221M
Bourns Magnetic Capabilities
SRF1280-221M
Numărul produsului DigiKey
SRF1280-221MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SRF1280-221MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SRF1280-221MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF1280-221M
Descriere
INDUCT ARRAY 2 COIL 220UH SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ecranat 2 Matrice inductori bobină 880 µH Inductanță - Conectat în serie 220 µH Inductanță - Conectat în paralel Max. 343mOhm Rezistență c.c. (DCR) - În paralel 1.29 A Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRF1280-221M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Saturație curent - În serie
1.22 A
Producător
Bourns Inc.
Rezistență c.c. (DCR) - În paralel
Max. 343mOhm
Serie
Rezistență c.c. (DCR) - În serie
Max. 1,38Ohm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Ecranare
Ecranat
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Număr de bobine
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Inductanță - Conectat în paralel
220 µH
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță - Conectat în serie
880 µH
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,492" l (12,50mm x 12,50mm)
Valoare nominală curent - În paralel
1.29 A
Înălțime
0,315" (8,00mm)
Valoare nominală curent - În serie
645 mA
Număr produs de bază
Saturație curent - În paralel
2.43 A