SRF1260A-101M
Numărul produsului DigiKey
118-SRF1260A-101MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SRF1260A-101MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SRF1260A-101MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SRF1260A-101M
Descriere
INDUCT ARRAY 2 COIL 100UH SMD
Termen de livrare standard al producătorului
27 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ecranat 2 Matrice inductori bobină 400 µH Inductanță - Conectat în serie 100 µH Inductanță - Conectat în paralel Max. 171mOhm Rezistență c.c. (DCR) - În paralel 1.78 A Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SRF1260A-101M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Saturație curent - În serie
1.1 A
Producător
Bourns Inc.
Rezistență c.c. (DCR) - În paralel
Max. 171mOhm
Serie
Rezistență c.c. (DCR) - În serie
Max. 656mOhm
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Ecranare
Ecranat
Stare piesă
Activ
Valori nominale
AEC-Q200
Număr de bobine
2
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Inductanță - Conectat în paralel
100 µH
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță - Conectat în serie
400 µH
Pachet/cutie
Non-standard
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,492" L x 0,492" l (12,50mm x 12,50mm)
Valoare nominală curent - În paralel
1.78 A
Înălțime
0,244" (6,20mm)
Valoare nominală curent - În serie
892 mA
Număr produs de bază
Saturație curent - În paralel
2.2 A